Międzynarodowy transport zwłok

Zakład Pogrzebowy Arka z siedzibą w Głogowie to firma, którą charakteryzuje najwyższy poziom profesjonalizmu zawodowego oraz solidność oferowanych usług pogrzebowych. Dlatego poza organizacją uroczystości pogrzebowych zajmujemy się także międzynarodowym transportem zwłok. Jesteśmy w stanie zorganizować najbardziej skomplikowane zlecenie na przewóz ciała lub prochów Osoby Zmarłej.

Osoby zatrudnione w firmie Arka cechuje profesjonalizm i wiedza w zakresie niezbędnym do zorganizowania oraz realizacji przewozów międzynarodowych. Każde nasze działanie w tej kwestii zmierza ku temu, aby wszystko odbyło się w sposób sprawny, a jednocześnie z poszanowaniem wszelkich wymagań sanitarnych oraz formalnych, a także prawa danego kraju. Przejmując odpowiedzialność za każdy etap operacji transportu Zmarłych nam na odciążeniu Państwa w tych trudnych chwilach i udzieleniu niezbędnej pomocy w sprowadzenia ciała Zmarłego w najszybszy i najbezpieczniejszy sposób.

Flota samochodowa Zakładu Pogrzebowego Arka to pojazdy najwyższej klasy, które gwarantują niezawodność i terminowość realizacji powierzonych nam usług. Wśród nich są karawany takich marek, jak Mercedes, Dodge Caravan czy Chrysler.

Doskonale przygotowane samochody oraz doświadczeni kierowcy – to sprawia, że nie ma odległości, która nas ogranicza. Jesteśmy gotowi wyruszyć wszędzie – do każdego zakątka świata; tam, gdzie nasze wsparcie w danej chwili jest najbardziej potrzebne.