Pogrzeby z trumną

Pogrzeby z trumną – zwane inaczej pogrzebami tradycyjnymi – jest to najczęściej spotykana forma pochówku w Polsce, mimo zyskujących na popularności w ciągu ostatnich lat pochówków urnowych.

Zakład Pogrzebowy Arka w Głogowie specjalizuje się w przygotowaniu i organizacji pogrzebów tradycyjnych z najwyższym szacunkiem względem Osoby Zmarłej. Profesjonalnie przygotowujemy zmarłego do pochówku poprzez zabiegi kosmetyki i makijażu, a także troszczymy się o jego godny ubiór. Istnieje także możliwość – na życzenie rodziny – skorzystania z zabiegu balsamacji zwłok, którego dokonuje nasz uprawniony i certyfikowany pracownik.

Staramy się, aby pogrzeby tradycyjne, mimo powtarzalności wielu elementów, które się na taki pogrzeb składają, były wyjątkowe i podkreślające godność Zmarłego. Dlatego właśnie czynimy wszystko, aby właściwie zrozumieć oraz spełnić indywidualne oczekiwania naszych Klientów odnośnie przebiegu ceremonii pogrzebowej.

Przygotowując pogrzeby tradycyjne czerpiemy z wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników. Służą oni pomocą i radą we wszystkich kwestiach niezbędnych do przygotowania niezapomnianej, godnej i wyjątkowej uroczystości – w doborze wszystkich nawet najdrobniejszych elementów składających się na uroczystość pogrzebową.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.