Formalności pogrzebowe

Organizacja uroczystości pogrzebowej związana jest z wieloma kwestiami formalnymi, jakie musi wypełnić rodzina Zmarłego. To, co na co dzień wydaje się być proste – w tak bolesnej i stresującej sytuacji zdaje się zawiłe. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jesteśmy w stanie pomóc dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Arka w Głogowie to osoby niezwykle życzliwe, obdarzone empatią, które są zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Możemy Państwu towarzyszyć podczas załatwiania kwestii formalnych. Jeśli zaś sobie Państwo tego życzą, przejmiemy na siebie odpowiedzialność za uporanie się ze sprawami urzędowymi niezależnie od instytucji, w której należy je dopełnić.

Arka jest także w stanie zapewnić swoim Klientom kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS czy MSWiA. Jeśli zaistnieje na Państwa korzyść różnica między kosztem pogrzebu a wysokością zasiłku – zobowiązujemy się ją wypłacić najszybciej, jak tylko się da.

formalności