Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
7 wpisów.
Maria Kacpura napisał/a 5 maja 2023
Dziękujemy bardzo za piękną uroczystość. Pracownicy domu pogrzebowego " Arka" to profesjonaliści - dyskretni,poważni i czuwajacy nad nami w każdej chwili. To oni czuwali nad całą uroczystością i prowadzili nas za rękę. Dzięki nim ostatnia droga naszego Taty była uroczysta,godna i pełna szacunku. Nasza wdzięczność jest ogromna.
Grażyna Kwiatkowska napisał/a 14 grudnia 2022
Miła i profesjonalna obsługa, wielkie wsparcie i zaangażowanie. Firma zadbała o każdy szczegół oraz oprawę pogrzebu Brata. Byłam mile zaskoczona. To chyba najlepsza Firma Pogrzebowa w Głogowie. Serdecznie dziękuję za wszystko. Grażyna ze Śląska.
Robert Woziński napisał/a 30 czerwca 2022
Polecam firmę pogrzebową Arka. Uroczystość pogrzebowa przeprowadzona bardzo rzetelnie. Od załatwienia wszelkich formalności po sam pochówek. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.
Mira SZlecht napisał/a 15 kwietnia 2021
Biuro zadbało o każdy szczegół uroczystości. Zostaliśmy obsłużeni na najwyższym poziomie. Polecam usługodawcę i dziękuje za zaangażowanie.
Andrzej G. napisał/a 12 marca 2021
Wielkie uznania dla całego zakładu pogrzebowego Arka. Przejrzyste ceny, dobrej jakości akcesoria pogrzebowe, a przede wszystkim rzetelna firma. Dziękuję i w takich trudnych chwilach polecam każdemu, kto musi zorganizować pogrzeb.
Patrycja napisał/a 1 lutego 2021
Ten pogrzeb był dla mnie bardzo trudny. Pierwszy raz musiałam stanąć przed koniecznością zorganizowania pogrzebu. Myślałam, że sobie nie poradzę i gdyby nie pracownicy z zakładu pogrzebowego Arka, pewnie dawno bym się rozsypała. Bardzo dziękuję za tak ogromne wsparcie oraz pomoc w formalnościach.
Klaudia W. napisał/a 14 stycznia 2021
Zakład Pogrzebowy Arka jest w mojej opinii jednym z lepszych zakładów pogrzebowych w Głogowie. Pracownicy pomogli mi przez ten trudny czas, przejęli na siebie wszelkie formalności i zorganizowali pogrzeb, który pozostanie na długie lata w moim sercu.